Radość jest większa, gdy masz ją z kim dzielić

Prezent – to z pozoru zwykła paczuszka, będącą źródłem bezcennej radości. Pojawiający się na twarzy bliskiej nam osoby uśmiech jest jak słońce! To niesamowite, że w tak prosty sposób można uszczęśliwić drugiego człowieka. Chcemy dzielić się z Tobą radością oraz zarażać uśmiechem, który Ty będziesz przekazywać dalej. 

Tak naprawdę wszystko zaczyna się wtedy, kiedy jesteśmy dziećmi… Czy pamiętacie towarzyszące Wam wówczas uczucie podekscytowania, kiedy pod choinką leżało mnóstwo kolorowych paczek? Przypominacie sobie ten moment,  w którym rozrywaliście ozdobny papier, aby z każdym kolejnym ruchem odkrywać tajemnicę, jaką skrywał podarunek? My pamiętamy doskonale, a co więcej, cieszymy się również, że w tej kwestii nic nie zmieniło. Oaza Prezentów powstała właśnie z tego powodu – aby uśmiechu i radości wśród naszych najbliższych było jeszcze więcej. Jako ludzie dorośli nieco zmieniliśmy nasze podejście do prezentów. Większą radość sprawia nam ich dawanie, niż otrzymywanie. Zastanawiacie się dlaczego? 

Ponieważ największym prezentem jest szczery uśmiech bliskiej osoby, która w oczach ma dwie iskierki płonące ogniem radości!

Oaza Prezentów – magia miejsca i kupowania

Z biegiem lat zaczęliśmy dostrzegać, że cieszy nas nie sam prezent, a miły gest, szczególnie zaś  magiczna atmosfera, która temu towarzyszy. Nie jest możliwe opisanie tego za pomocą słów, mamy jednak nadzieję, że wiecie o czym mówimy, w przeciwnym razie nie byłoby Was tutaj z nami. Oaza Prezentów to nie tylko sklep z upominkami, dla nas to coś więcej – grupa przyjaciół, którzy każdego dnia obdarowują siebie uśmiechem. Prezenty stały się naszą pasją i jednocześnie pracą, ponieważ najważniejsze w życiu jest to, by robić to, co się kocha, a my uwielbiamy oferować innym kolorowe paczuszki. Zapoznając się z naszą ofertą, na pewno dostrzeżecie w niej coś wyjątkowego, innego, niepowtarzalnego i MAGICZNEGO. U nas znajdziecie produkty, które są jednocześnie praktyczne i oryginalne. Przecież właśnie o to chodzi, aby zaskakiwać! Kupowanie upominków jest swego rodzaju rytuałem – szukamy, wybieramy, analizujemy bardzo dokładnie każdy pomysł … Dla nas to sposób na życie, dla Was możliwość dzielenia się czymś wyjątkowym z tymi, których kochacie!

Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem, dlatego nieustannie wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty – Ci, którzy odwiedzają nas częściej, z pewnością dostrzegają te zmiany. Mamy duży bagaż doświadczeń, wszak prezenty towarzyszą nam od najmłodszych lat. Obserwujemy zmieniające się trendy, analizujemy i badamy rynek. Chcemy, abyś był częścią naszego radosnego projektu, dlatego chętnie poznamy Twoją opinie, a może i Wy zainspirujecie nas swoimi prezentowymi inspiracjami?

Dołącz do grupy pozytywnych ludzi, których ogarnęła prawdziwa gorączka prezentów!

Jeśli nasz produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu 14 dni możesz go odesłać do nas na nasz koszt, a my zwrócimy Ci pieniądze.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem e-mail: biuro@oazaprezentow.pl lub albo telefonicznie pod numerem +48 600 335 205.

Michał Dembski – właściciel i dyrektor kreatywny

 Doświadczony i nieustannie ukierunkowany na rozwój dyrektor kreatywny, który od wielu lat związany jest z obsługą klienta korporacyjnego. Słowo „niemożliwe” nie istnieje dla niego, zawsze pozytywnie nastawiony na nowo realizowane projekty. Jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi, gadżetami i ciekawymi rozwiązaniami, które doskonale sprawdzają się jako prezenty i upominki. Michał wie, że z klientem trzeba rozmawiać w jego języku, dlatego doskonale zna język angielski, niemiecki, rosyjski i chorwacki. Przecież z każdym można znaleźć porozumienie…

Paula Sieradzka-Dembska – dyrektor zarządzający

 Stanowi podręcznikowy przykład osoby, która potrafi jednocześnie zarządzać firmą i zarażać uśmiechem. Zajmuje się sprawami prawnymi, negocjacjami i wszystkim tym, co jest związane z firmą. Potrafi działać szybko i skutecznie, a podejmowane przez nią decyzje zawsze zwieńczone są sukcesem. Prywatnie Paula podróżuje, poznaje oraz odkrywa nowe miejsca i kultury. Kocha ludzi i uwielbia sprawiać im przyjemność, a obdarowywanie innych prezentami jest dla niej największą radością.

Łukasz Płaczek – przedstawiciel handlowy

 Takich ludzi jak Łukasz w branży usługowej jest niewielu. Mamy to niebywałe szczęście, że znajduje się w naszym zespole. Przedstawiciel handlowy reprezentujący naszą firmę na terenie województwa wielkopolskiego. Wyróżnia go wysoka kultura osobista, rzetelność i dokładność. Wszystko, co robi, musi być perfekcyjne i dopięte na ostatni guzik. Człowiek uprzejmy oraz potrafiący jednocześnie słuchać klienta, jak również znaleźć i przedstawić najlepsze dla niego rozwiązanie. Przedstawiciel handlowy na wagę złota!

Paweł Betley – specjalista od dźwięku

 To człowiek z duszą artysty, kreatywny i mający głowę pełną pomysłów. Z zawodu muzyk, pracujący na co dzień w studiu dźwiękowym. Specjalizuje się w tworzeniu dźwięku do reklamy, zajmuje się również fonografią oraz produkcją dźwięku do spektakli i filmów. Paweł troszczy się w firmie o oprawę muzyczną reklam, zaś poza pracą gra w zespole rockowym i instrumentów dawnych. To właśnie dzięki niemu możemy zaprezentować naszą firmę i ofertę w sposób oryginalny i wyjątkowy. Muzyka to jego całe życie, zarówno w życiu zawodowym, jak również prywatnym.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu

Oaza Prezentów